Subaru XV
1.6i Premium *AUT | LEATHER | 4WD | SUNFOOF | TOWBAR*
Direct kopen, basisprijs: € 13.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.345,-
LEASEPRIJS: € 219,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.669,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Subaru XV |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6i Premium *AUT | LEATHER | 4WD | SUNFOOF | TOWBAR* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 januari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 191.156 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 219,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RR-353-N |
| Motorinhoud: | 1.600 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen schuifdak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Regensensor
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vierwielaandrijving
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- Kruisend verkeer detectie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing